DUCK & RISE SENSITIVE
Winner Plus DUCK

Winner Plus DUCK & RISE SENSITIVE

 

Kompletní krmivo pro dospělé psy s kachnou a rýží Pečlivě vybrané komponenty s hlavním podílem kachního masa, zaručují skvělou chuť a vysokou stravitelnost této jemné a vyvážené stravy. Krmivo je vhodné pro citlivé a náročné psy, pro psy, poruchu trávení, či trpí průjmy, nebo pro psy, kteří mají málo pohybu.

 

Protáhlý tvar granulí se zářezy na koncích usnadňuje žvýkání. Obsahuje mastné kyseliny omega 3 a omega 6 v optimálním poměru pro neporušenou kůži a lesklou srst. Vitamin E podporuje účinnou ochranu buněk. Winner Plus DUCK & RISE SENSITIVE je vyroben bez sóji, pšenice, vajec a mléčných výrobků, bez použití chemických barev a aromat.

 

Složení: sušené drůbeží maso (Kachna 15%, kuřecí maso 13%),kukuřice, rýže, kukuřičná mouka, řepná vláknina (neslazená), drůbeží tuk,drůbeží protein-hydrolyzovaný, přírodní čekanka (inulin), minerální látky. Antioxidant: tokoferol – výtažky přírodního původu (přírodní vitamin E).

 

Analytické složky: protein 24 %; obsah tuku 12 %; vláknina 3 %; popel 6,7 %; Vápník 1,25%; Fosfor 0,95%; Sodík 0,4%; Magnesium 0,1%.

 

 

Anglický setr
Winner Plus DUCK
Určeno pro: 
Všechna plemena
Dodáváno v balení: 
3 Kg, 18 Kg