Winner Plus LIGHT SENIOR
Winner Plus LIGHT SENIOR

Kompletní krmivo pro starší psy a psy s nadváhou.

 

Specifické krmivo pro staré psy a pro psy mající tendeci k nadváze, vystavené normální či nepatrné fyzické zátěži.Snížený obsah bílkovin a tuků přispívá k úbytku tělesné hmotnosti, která napomáhá k udržení správné vitality. Mastné kyseliny omega 6 a omega 3 (ve vyváženém poměru) jsou přínosem pro zdravou kůži a lesklou srst. Vitamín E aktivně napomáhá k ochraně buněk a dodává aktivní protilátky.Winner Plus Senior Light se od ostatních krmiv odlišuje výbornou stravitelností a optimálním složením. Přídavek inulinu úspěšně podporuje trávení tuků. Prášek z mušlí Perna canaliculus posiluje klouby a chrupavky. Winner Plus LIGHT je vyroben bez sóji, pšenice, vajec a mléčných výrobků, bez použití chemických barev a aromat.

 

Složení: sušené kuřecí maso (26%), rýže, kukuřice, řepná vláknina (neslazená), drůbeží protein-hydrolizovaný, drůbeží tuk, přírodní čekanka (inulin), maso novozélandské slávky zelenoústé (Perna canaliculus), minerální látky. Antioxidant: tokoferol – výtažky přírodního původu (přírodní vitamin E).

 

Analytické složky: protein 19 %; obsah tuku 8 %; vláknina 2,7 %; popel 5,5 %; Vápník 1,1%; Fosfor 0,83%; Sodík 0,45%; Hořčík 0,11%.

 

 

 

Labrador
Winner Plus LIGHT SENIOR
Určeno pro: 
pro staré psy a pro psy mající sklony k obezitě
Dodáváno v balení: 
3 Kg, 18 Kg