Winner Plus PERFORMANCE
Winner Plus PERFORMANCE

Kompletní krmivo pro dospělé psy s vysokou aktivitou

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy s vysokou aktivitou, služební a pracovní psy. Je též vhodné pro březí feny. Optimální složení zaručuje vhodnou stravu pro vašeho psa, výborné krmivo s nezbytnými výživnými a minerálními látkami. Tuk zajišťuje nezbytnou dávku pro dostatečnou energii a skvělou chuť.

 

Winner Plus Performance perfektně pokrývá potřeby vašeho aktivního psa. Mastné kyseliny omega 6 a omega 3 jsou optimálně vyváženy a zajišťují výbornou kůži a perfektní srst. Vitamíny E a C aktivně podporují ochranu buněk a poskytují dobrou obranyschopnost. Lecitin zlepšuje zažívání tuků a optimální stravitelnosti je dosaženo přidáním rýže. Krmivo dále obsahuje cholin pro podporu zdraví orgánů, celkové zdraví a dobrou kondici vašeho psa a glukosamin pro podporu kloubů. Prášek z mušlí Perna canaliculus posiluje klouby a chrupavky. Winner Plus PERFORMANCE je vyroben bez sóji, pšenice, vajec a mléčných výrobků, bez použití chemických barev a aromat.

 

Složení: sušené kuřecí maso (35%), rýže, hnědá rýže, celozrnná kukuřice, škvarky, drůbeží tuk, řepná vláknina (neslazená), sušený losos (5%), drůbeží protein-hydrolizovaný, drůbeží tuk, přírodní čekanka (inulin), maso novozélandské slávky zelenoústé (Perna canaliculus), minerální látky. Antioxidant: tokoferol – výtažky přírodního původu (přírodní vitamin E).

 

Analytické složky: protein 31 %; obsah tuku 22 %; vláknina 2,2 %; popel 6,5 %; Vápník 1,35%; Fosfor 0,95%; Sodík 0,45%.

 

 

Husky
Winner Plus PERFORMANCE
Určeno pro: 
Zátěžové – pro aktivní psy – husky, setr, ovčák – pro psy s vyššími energetickými nároky
Dodáváno v balení: 
18kg