Winner Plus SALMON & RICE
Winner Plus SALMON & RICE

Kompletní krmivo určené pro dospělé psy.

 

Kompletní a vyvážené krmivo pro psy s citlivým zažíváním. Hypoalergenní. Optimální složení zaručuje vhodnou stravu pro psy s alergií na drůbeží bílkoviny, výborné krmivo s nezbytnými výživnými a minerálními látkami. Tuk zajišťuje nezbytnou dávku pro dostatečnou energii a losos skvělou chuť.

 

Winner Plus Salmon & Rice perfektně pokrývá potřeby vašeho psa. Mastné kyseliny omega 6 a omega 3 jsou optimálně vyváženy pro zdravou kůži a perfektní srst. Vitamín E aktivně podporuje ochranu buněk a poskytuje dobrou obranyschopnost. Inulin zlepšuje zažívání tuků a napomáhá optimální stravitelnosti krmiva. Krmivo dále obsahuje cholin pro podporu zdraví orgánů, celkové zdraví a dobrou kondici vašeho psa. Winner SALMON & RICE je vyroben bez sóji, pšenice, vajec a mléčných výrobků, bez použití chemických barev a aromat.

 

Složení: sušený losos (27%), rýže (26%), hnědá rýže, řepná vláknina (neslazená), živočišný tuk, hydrolyzovaná rybí bílkovina, mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6, přírodní čekanka (inulin), minerální látky. Antioxidant: tokoferol – výtažky přírodního původu (přírodní vitamin E).

 

Analytické složky: protein 21 %; obsah tuku 12 %; vláknina 3 %; popel 5,5 %; Vápník 1%; Fosfor 0,8%; Sodík 0,5%.

 

 

Německý ovčák
Winner Plus Salmon
Určeno pro: 
Všechna plemena
Dodáváno v balení: 
3 Kg, 18 Kg